Šaltalankių ir medetkų aliejaus purškalas, 31 g (50 ml)


Vieneto kaina (vnt.): 22,99 Lt
Įsigeria į odą, ją minkština, skatina gleivinės ir odos atsinaujinimą, malšina skausmą, purškiami nudegimai. Tinka saulės spindulių pakenktai odai, nušalimams, praguloms, spuoguotai odai, purškiamas įkandus vabzdžiams, nusibrozdinus ar nudegus odą.

 

Prekės aprašymas

Sudėtis: šaltalankių aliejus, (oleum hippopheae), medetkų aliejus (oleum calendulae), isceon 134A (1,1,1,2-tetrafluoroethane).

https://bioveliss-tabs.com/
Check it!
https://bioveliss-tabs.com/

 

 

Šaltalankiai ir medetkos liaudies medicinoje žinomi uždegimus slopinančiu bei kosmetiniu poveikiu. Sudėtinis šaltalankių ir medetkų aliejus greitai įsigeria į odą, ją minkština, skatina gleivinės ir odos atsinaujinimą, malšina skausmą. Juo purškiami nudegimai. Šis aliejus taip pat tinka saulės spindulių pakenktai odai, nušalimams, praguloms, spuoguotai odai, purškiamas įkandus vabzdžiams, nusibrozdinus ar nudegus odą. Šiuo aliejumi purškiama burnos ir kitų organų gleivinės. Purškalas praturtina odą ir gleivines vitaminais, turi antimikrobinių ir antiseptinių savybių.

Vartojimas: prieš vartojimą papurtyti! Nuimti purkštuvo dangtelį ir vieną sekundę purkšti tolygiai ant odos arba gleivinių keletą kartų per dieną.

Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų. 
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Auresoil Sensi & Secure
Check it!
http://www.fitness-shop.lt/auresoil-sensi-secure/